Automatyka przemysłowa

Control Solutions posiada wieloletnie doświadczenie w branży automotive. Pracownicy firmy nabyli umiejętności projektując układy sterowania, programując oraz uruchamiając linie produkcyjne dla największych i najbardziej wymagających producentów samochodów na całym świecie.

Doświadczenie i wiedza

Pracując z najnowocześniejszymi urządzeniami oraz systemami, jakie wykorzystuje branża produkcji samochodów, jestesmy w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym i skomplikowanym zadaniom stawianym nam przez naszych klientów.

Zaplecze techniczne

Posiadamy własną aparaturę do pomiarów oraz symulacji urządzeń i maszyn wyposażoną w sterowniki PLC, roboty 6-cio osiowe oraz panele operatorskie HMI. Jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie oraz symulować pracę urządzeń prototypowych.

Referencje

Referencje wysyłamy na żądanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja Inspirujące Przykłady- fundacja wspierająca młodzież w wyborze kariery.

Fundacja Inspirujące Przykłady- fundacja wspierająca młodzież w wyborze kariery.

W listopadzie mięliśmy przyjemność uczestniczyć w działaniach Fundacji Inspirujące Przykłady, której inicjatorem jest Leszek Szmidtke.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Bytowa zagościli w naszej firmie, by z bliska zobaczyć co takiego musi się wydarzyć, żebyśmy w naszym codziennym życiu mogli korzystać z różnego typu urządzeń, produktów.

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy linie produkcyjne z różnych fabryk świata, przy budowie których uczestniczył nas zespół w zakresie projektowania elektrycznego i programowania sterowników programowanych, robotów.

Każdy z uczestników mógł samodzielnie poruszać robotem zainstalowanym w naszej stacji laboratoryjnej, by choć przez chwilę wczuć się w pracę robotyka, programisty.

Mamy nadzieję, że obecność w naszej firmie przybliżyła licealistom na czym polega praca osób związanych ze zrobotyzowaniem linii produkcyjnych. Może w przyszłości będziemy mogli te linie budować wspólnie…

Chcąc bliżej poznać idee fundacji zapraszamy na stronę http://inspirujaceprzyklady.org.pl/ lub na bieżąco śledzić  https://www.facebook.com/Fundacja-Inspiruj%C4%85ce-Przyk%C5%82ady-1342957395771360/

wstecz